Sakarya24haber.com-
$ DOLAR → Alış: 3,55 / Satış: 3,57
€ EURO → Alış: 4,14 / Satış: 4,15

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Hayatınızı yoluna sokmanız ve ilerleyen günlerde artacak iş temponuzu ön görerek planlarınızı iyi yapmanız gereken bir gün. Yakınlarınızın sorunları ile ilgilenirken kendi planlarınızı ertelemeyin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Hayattan zevk almak isterken çok fazla detaycı davranmanız ya da plancı olmanız söz konusu olabilir. Mutluluk varılacak bir istasyon değildir, mutluluk bir yolculuk şeklidir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Anne ya da babanızdan alacağınız tavsiyeler sizleri ilerisi için başka bir başarı noktasına taşıyabilir. Ailevi ilişkilerinizdeki eleştirilere açık olmalısınız. Burada sizi büyütecek bir ipucu vardır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Durup düşünün bugün olayları iyice. Yakın çevre iletişimlerinizde yaşayabileceğiniz problemler sizin bugün biraz detaycılığınız ve karşınızdaki insanın şartlarını tam düşünmeden yapacağınız eleştiriler olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Son dönemde işiniz için yaptığınız yatırımlar sizi geleceğe yönelik endişelendirebilir.Yeni para kazanım yolları sizi mutlu edecek.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Annenizin bazı eleştirileri sizi hırslandırabilirken bazı fikirleri sizi yıpratabilir. İlişkinize karşı kararlar verirken üçüncü kişilerin fikirlerini bugün çok fazla önemsemeyin. Sınırlarınızı çizin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

İş alanında önemli bir görüşme yapma ya da ortaklık ilişkileriniz var ise bununla iligli bazı toparlanma kararları almak isteyebilirsiniz.Kararsızlık yaşamamak adına aklınıza ilk gelen düşünceyi artık uygulamaya geçirmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Çevrenizdeki insanları etkileyebileceğiniz kendinizi doğru ifade edebileceğiniz ve idealleriniz adına karşınıza güzel fırsatların çıkabileceğini öngörebiliriz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Kariyeriniz adına kazanacağınız önemli görevler sizi endişelendirebilir. Nasıl yapacağınızı sorgulamak ya da ne yapmanız gerektiğine dair şüpheye düşmek ve ayrıntılarda boğulmaya müsait bir gün. Bu noktada kendinizi yıpratmayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Uzak seyahetler ve eğitiminiz ile ilgili bazı konular gündeminizde olabilir.Ticaret ile ilgili konular bugün ilgilinizi çekebilir.Önemli fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Ev alım ,satım değişimleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Gündelik yaşamınızı güzelleştiren etkiler size iyi gelecektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

İletişimlerde fazla kontrolcü yönünüz ortaya çıkabilir dikkat. Seyahatler ve eğitimlerle ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir. Partneriniz ile ilgili ilişkiler gündeminiz olabilir.