Sakarya24haber.com-
$ DOLAR → Alış: 3,81 / Satış: 3,83
€ EURO → Alış: 4,07 / Satış: 4,08

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Eskiden gelen önemli sorunlarla baş etme zamanı. Duygularda derinleşme ve manevi destekler alabilirsiniz. Geçmiş ve geleceği önemli bir süzgeçten geçirip önemli detayları fark edin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Ani çalan bir telefonla sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili ilişkilerinizden kaynaklı gelen bir durumla karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Dostlarınız arasında sevilmenin tadını çıkarın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Kariyerde toparlanma zamanı önemli kadın otorite figürlerinden destekler alarak rahatlamanız mümkün. Yeni bir diyet veya spor programına başlamanız meditasyon ve ruhsal çalışmalarla yardım ve destekler almanızı tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

İlişkileri bir üst noktaya taşıyacak ya da onlara belirginlik kazandıracak etkiler mevcut. Oyunun kurallarını iyi oynayın ve flört etmenin sırlarına artık vakıf olun. Bugün sadece stratejik olan ve iletişim kurabilen kazanacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Evinizde vakit geçirip dinlemek isteyeceğiniz güzel ve dingin bir gün. Ebeveynlerle ilgilenmek, problemlerden biraz uzaklaşmak ve yalnızlaşmak için değerlendirebilirsiniz. Küçük sağlıksal problemlere dikkat !

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İlişkilerde önemli iletişimsel gelişmeler yakalayacaksınız. Aşk hayatınızdan gelen haberlerle önemli ve sevindirici bir süreç başlasa da mantıklı ve sağlam adımları korumanız gerekmekte.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Özgür ve bağımsız ilişkiler kurarak; bugüne kadar kariyerinizde feda ettiğiniz konuların ufak fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.Uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınızla karşılaşma yada haberleşmeniz mümkün.Bugün tanıştığınız kişiler ilerki dönemlerde hayatınızda önemli roller oynayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aşk ve ilişkilerde aldığınız güzel etkilerin arasında bazı engellerin olması söz konusu. Bu engelleri aşarken, önemli olan aşk uğruna savaşmanız. Aniden geçmişten gelen kişilere dikkat edin, bu kişiler ileride problem yaratabilme potansiyeli olan kişiler!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Ofis ortamınızda gizli kalmış bilgilerin ortaya çıkması an meselesi. Gerginlik yaratabilecek etkilerden uzak durun.Yersiz konuşmalar ve dedikodular kariyerinizde can sıkabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Aşk ilişkilerinde üstesinden geldiğiniz ve mücadele verdiğiniz her durum için yeniden yapılandırma noktasına varabilir. Nedenleri ve sonuçları yeniden irdeleyerek orta yol bulmanız çok mümkün..

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Kariyerdeki hemcinslerinizle olan ilişkilere dikkat. Yanlış oluşumların içersinde olabilirler. Ruhsal üzüntüler yaratmalarısizi yıldırmamalı. Bu tarz özellikleri olan kişilerin yakın davranışları sizi yanıltmasın. Daha dikkatli olun!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Maddi anlamda gerçekçi sonuçlar vaat etmeyen ama gözünüze fırsat gibi görünen etkilerden uzak durun. Eğitim ve seyahatlerin yabancı kültürlerin ve iletişimsel konuların hız kazanıp aktifleşeceği bir zaman dilimi.