Sakarya24haber.com-
$ DOLAR → Alış: 8,16 / Satış: 8,20
€ EURO → Alış: 9,71 / Satış: 9,75

Emniyet ve Jandarma Asayiş Bülteni

Emniyet ve Jandarma Asayiş Bülteni
  • 08.04.2021
  • 120 kez okundu

     

Birimi                                         :SAKARYA – ADAPAZARI

Olay Adi                                     :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Semerciler Mahallesi Çark Caddesi üzerinde Ö.Ö.T.(E.1977) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile D.O.(K.2001) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motosikletin karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – ADAPAZARI

Olay Adi                                     :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Korucuk Mah. Konuralp Bulvarı üzerinde A.A.A.(E.2000) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 CBG ** plaka sayılı aracın karıştığı tek taraflı yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – ARİFİYE

Olay Adi                                     :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Hanlıköy Mah. Eskişehir Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 07AO** plaka sayılı araç sürücüsü A.Ç.(E.1970) isimli şahsın 1,75 promil olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – ARİFİYE

Olay Adi                                     :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Arifbey Mahallesinde N.A.(E.1967) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 J ** plaka sayalı aracın İ.F.Ç.(E.1995) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 BY ** plaka sayılı araç ile çarpışması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – GEYVE

Olay Adi                                     :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Alifuatpaşa Mah. D-650 karayolu üzerinde A.A.(E.1975) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 41 HR ** plaka sayılı aracın direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – HENDEK

Olay Adi                                     :KAYIP EŞYA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Müşteki U.G. isimli şahıs Başpınar Mah. Kemalpaşa Caddesi üzerinde İphone 8 Gold marka cep telefonunu kayıp ettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – KARASU

Olay Adi                                     :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Kuzuluk Mah. Eski Adapazarı Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan araç sürücüsü Şüpheli S.Y.(E.1988) isimli şahıs 1.74 promil allkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – KAYNARCA

Olay Adi                                     :İŞ KAZASI

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Müşteki M.G.(E.1988) isimli şahıs Şehit Fahrettin Azak Caddesi üzerinde faaliyet gösteren iş yerinde iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – KAYNARCA

Olay Adi                                     :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Hatipler Mahallesi Ş. Ercan Karadağ Caddesi üzerinde C.A.(E.1995) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 VD ** plaka sayılı araç ile karışkığı tek taraflı yaralamalı tarafik kazası olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – KOCAALİ

Olay Adi                                     :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Ağalar Mah. Osmanlı Sokak üzerinde C.A.(E.1981) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araç ile karıştığı kazada Müşteki A.N.(K.1999) isimli şahsın yaralandığının bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – PAMUKOVA

Olay Adi                                     :KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Müşteki A.B.(E.1975) isimli şahıs eşi Ö.B. nın kayıp olduğunu, eşinin hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – PAMUKOVA

Olay Adi                                     :KAYIP ŞAHIS

Olay Özeti:

06.04.2021 günü Müşteki F.A.(E.1985) isimli şahıs kardeşi İ.A. isimli şahsın kayıp olduğunu, kardeşinin hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi                                         :SAKARYA – SAPANCA

Olay Adi                                     :İŞ KAZASI

Olay Özeti:

05.04.201 günü Müşteki A.M.(E.1992) isimli şahıs Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesinde bulunan iş yerinde döküm kalıbını çıkartıp taşırken ayağının yerde bulunan hortuma takıldığını ve yere düşerek yaralandığını olay ile ilgili kimseden şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

TRAFİK İCRAATLARI

BİRİMLER Toplam Kaza Sayısı Yaralamalı Kaza Sayısı Alkollü Araç Kul. Sür. Bel. Araç Kul. İşlem Adedi Ceza

Miktarı

Trafikten Men Mah.

Sevk

Trafık Denetleme Şb Müd. 6 4 1 3 115 50.200 TL 25
Bölge Trafik Denet. Şb. Müd. 2 1 1 209 86.251 TL
TOPLAM 8 5 1 4 324 136.451 TL 25

 

ASAYİŞ OLAYLARI

1.İŞ KAZASI (2 OLAY)

Geyve İlçe J.K.lığı sorumluluk sahasında, 07 Nisan 2021 Çarşamba günü değişik saatlerde farklı işyerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2.İŞ KAZASI (3 OLAY)

Hendek J.K.lığı sorumluluk sahasında, 07 Nisan 2021 Çarşamba günü değişik saatlerde farklı işyerinde çalışan (3) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3.İŞ KAZASI

Sapanca-Akçay Mahallesinde, 07 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 13:00 sıralarında, hızlı tren tünel inşaatında çalışan R.İ.(1987’d.lu/E) başını duvara çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

            TRAFİK OLAYLARI

          1.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (JANDARMA TRAFİK)

Erenler-Ekinli Mahallesinde, 07 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 01:00 sıralarında, N.C.S.(1999’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyere çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

          2.TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA (JANDARMA TRAFİK)

Karapürçek-Mesudiye Mahallesinde, 07 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 14:00 sıralarında, M.A.(1967’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yaya Y.A.(2015’d.lu/E)’ya çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

      Meydana gelen (2) trafik kazası olayında (-) şahıs ölmüş, (2) şahıs yaralanmıştır.

 

Babaoğlu En Başarılı 5.Başkan Oldu
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu En Başarılı Belediye Başkanları Sıralamasında 5.sırada yer aldı. Sosyal / Politik / Stratejik Araştırmalar Bağımsız...
SUBÜ 27 akademik personel alacak
SUBÜ; profesör, doçent, doktor öğretim üyesi, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi kadrolarında 27 akademik personel alımı için ilana çıktı.  ...
ŞAMPİYONA GÖZ DEYDİ
Uzun zamandan beri Boks Milli takım kampında yer alan Sakaryalı Avrupa Boks şampiyonu Ece Asude Ediz’in arkadaşında korona çıktı. Arkadaşında...
“Sakarya’nın yöresel ürünleri Türkiye’ye ve dünyaya tanıtılacak”
Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler’de yapımı tamamlanan Yöresel Ürünler Mağazası ve Kafeterya açıldı. Sakarya’ya özgü ürünlerin Yöresel Ürünler Mağazası ile markalaşacağını...
Sosyal Market SGM’de hizmete açıldı
Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sosyal Market, SGM’de hizmete açıldı. Başkan Yüce, “Marketimiz içerisinde toplamda 100 farklı çeşitte 2 bin...
Antalya’da düzenlenen 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open) tamamlandı.
Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Kick Boks takımı 8- 11 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Açık Kick Boks turnuvasına...
Ev ve süs hayvanı satışı yapan iş yerlerine sertifikalı eğitim
Büyükşehir Belediyesi tarafından ev ve süs hayvanı satışı yapan iş yerlerine yönelik sertifikalı eğitim sunuldu. 39 katılımcının yer aldığı eğitim...
Merhum Aziz Duran’ın adı Donatım Park’ta yaşayacak
Büyükşehir meclisi Nisan toplantısında karar aldı: “Merhum Aziz Duran ismi Donatım (Kent) Park’ta yaşayacak.”   Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Meclis...
ANAR Genel Müdürü Kaptaner algı yönetimini anlatacak
SUBÜ Konuşmaları’nın 7. konuşmacısı ‘Algı Yönetimi ve Soft Power’ konulu söyleşiyle ANAR Genel Müdürü Kemal Kaptaner olacak. Söyleşi, 14 Nisan...
50 milyonluk yatırımla tüm grup yolları asfaltla buluşacak
Nisan meclis toplantısında geride kalan 2 yıllık yatırımları paylaşan Başkan Ekrem Yüce, 1 milyara yakın yatırım yaptıklarını belirtti. Meclis üyelerinden...
Emniyet ve Jandarma Asayiş Bülteni
Birimi                                            :SAKARYA – ADAPAZARI Olay Adi                                        :KAYIP EŞYA Olay Özeti                                : 06.04.2021 günü Müşteki B.A.H.(E.1962) isimli şahıs Semerciler...
Genç MÜSİAD’dan İHH’ya Destek
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)’ın Gençlik Kurulu Sakarya Başkanı Enes BOZ ve Yönetim Kurulu üyeleri İnsan Hak ve...
“Sakarya tarımı Fidan A.Ş. ile çok daha iyi noktalara ulaşacak”
Nisan meclis toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan FİDAN A.Ş’nin çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan...
Hayırlı Ramazanlar Sakarya
Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj paylaşan Başkan Yüce, “Rahmet ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif’in tüm dünyayı etkisi altına alan salgından...
Erzak ve iftar yardımı
Geçen yıl olduğu gibi Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi, Sakarya İl ve İlçe Müftüklükleri,  Kızılay, SAÜ, SUBÜ , Gençlik ve...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root ilemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script